Rolety zewnętrzne Integro

integro

INTEGRO3
Kliknij na zdjęcie.

Rolety w tym systemie wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku.

System INTEGRO:

  • zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku
  • wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium, odpowiednio wyprofilowane i wypełnione pianą poliuretanową profile gwarantują wysoką wytrzymałość oraz prawie bezszelestne podnoszenie i opuszczanie pancerza
  • atrakcyjny wygląd zapewnia szeroka gama kolorystyczna, jak również bogaty typoszereg profili

Profile:

  • dwukrotnie pokrywane specjalną, wypalaną w piecu farbą na bazie żywic chemoutwardzalnych
  • oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

Żaluzje zewnętrzne to inwestycja, która przez możliwość wielorakiego użytkowania jak i zaoszczędzania kosztów sama się zwraca.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

INTEGRO2integrointegro